Dom ProduktyPrzemysłowa ultradźwiękowa maszyna czyszcząca

Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic

Orzecznictwo
dobra jakość Medyczna ultradźwiękowa maszyna czyszcząca na sprzedaż
dobra jakość Medyczna ultradźwiękowa maszyna czyszcząca na sprzedaż
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic

Chiny Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic dostawca
Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic dostawca Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic dostawca

Duży Obraz :  Cięższe części Duża pojemność myjka ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-72S

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal nierdzewna 304 aplikacji: Większe i cięższe branże części
Opcja: Czyszczenie ultradźwiękowe przemysł: Przemysł naftowy i gazowy
Moc ultradźwiękowa: 3600W Moc grzewcza: 9 kW

Cięższe części Duża pojemność ultradźwiękowa 3000 galonów Przemysłowy środek czyszczący Sonic

Większe zbiorniki czyszczące do większych i cięższych ładunków części do 3000 galonów, 2000 funtów ładunków

Przemysł samochodowy myjni ultradźwiękowej

Jesteśmy producentem niestandardowych maszyn ultradźwiękowych do odtłuszczania i czyszczenia części samochodowych dla producentów oryginalnego wyposażenia, warsztatów, robót budowlanych i branży autoodnawiania. Specjalizujemy się w dostarczaniu indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań do czyszczenia części samochodowych.

Czyszczenie ultradźwiękowe jest roztworem czyszczącym na bazie wody, w którym przetworniki ultradźwiękowe służą do zapewnienia kawitacji w zbiorniku, który ma wodę i odpowiedni środek chemiczny do czyszczenia oleju, brudu, osadów, smarów i innych zanieczyszczeń z różnych typów części samochodowych.

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju myciu części pomocniczych, takich jak stopery, kolumny kierownicze, korby, tłoki, zawory, uszczelki, klocki sprzęgła, lusterka i wiele innych.

Funkcje maszyny:

• Maszyna o niskiej konserwacji

• Ciężkie systemy czyszczące

• Przyjazny dla substancji chemicznych - korpus SS odporny na rdzę

• Miary przemysłowe, budowane do końca

• Jeden rok gwarancji na wszelkie wady produkcyjne

• Całkowicie dostosowane do wymagań czyszczenia

• Mniej interakcji międzyludzkich i mniejszy zakres błędu

• Dokładne i równomierne czyszczenie za każdym razem

Myjnie samochodowe ultradźwiękowe

W przypadku małych części samochodowych, takich jak korki, śruby, śruby, śruby sześciokątne i uchwyty, łożyska kulkowe SS i elementy o długości mniejszej niż 100 mm, zalecamy mały ultradźwiękowy środek czyszczący do autoparts, który ma pojemność 4-5 litrów wody i może oczyścić do kg materiału w ciągu 3-30 minut w zależności od rodzaju elementu i obciążenia zanieczyszczeniem.

Małe myjki ultradźwiękowe są zwykle przeznaczone do celów konserwacyjnych, a nie produkcyjnych. Jest również szeroko stosowany przez 3-poziomowych producentów OEM do czyszczenia części samochodowych, przez firmy zajmujące się renowacją, laboratoria badawczo-rozwojowe w zakresie części samochodowych i wiele innych miejsc

Automotive Ultrasonic Cleaners to przede wszystkim wodny system zbiorników, który wykorzystuje energię ultradźwiękową do usuwania brudu, smaru, oleju i przypalonego węgla z części. Zanieczyszczenia, takie jak ból, rdza, przyklejone uszczelki i ciężkie warstwy pieca węglowego można również usunąć przez czyszczenie ultradźwiękowe, ale wymagają one bardziej agresywnych środków chemicznych. W przeciwieństwie do niektórych innych procesów czyszczenia, czyszczenie ultradźwiękowe nie uszkodzi skomplikowanych, lekkich lub łatwo uszkadzających się części.

Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego do użytku w przemyśle wiertniczym i naftowym

Technologia czyszczenia ultradźwiękowego AGSONIC jest bardzo skuteczna, usuwając zanieczyszczenia z powierzchni niedostępnych do mycia w sprayu lub czyszczenia ręcznego.

Technologia czyszczenia ultradźwiękowego dociera do najbardziej niedostępnych powierzchni złożonych komponentów lotniczych stosowanych w produkcji, remoncie, serwisowaniu i konserwacji. Sprzęt ultradźwiękowy Ultrawave zapewnia znacznie szybsze i wyższej jakości wyniki czyszczenia niż mycie natryskowe i ręczne szorowanie. Jest to bardziej przyjazna dla środowiska alternatywa dla czyszczenia rozpuszczalnikiem.

Wszystkie wanny ultradźwiękowe są dostarczane w komplecie z pokrywką i koszem

Opis produktu

Witamy w sekcji Czyszczenie części lotniczych i lotniczych - Czyszczenie części lotniczych i lotniczych, Czyszczenie części silników samochodów ciężarowych, Czyszczenie części silników motocykli.

Nasz proces czyszczenia ultradźwiękowego może skutecznie czyścić następujące elementy - części lotnicze i lotnicze, odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynki przekładniowe, filtry, rury i zawory.


Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego AG Aerospace and Aircraft Parts rewolucjonizuje metody i procesy czyszczenia w branży lotniczej, nasza ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia Aerospace And Aircraft Parts może czyścić wszelkiego rodzaju części do silników samochodowych, lotniczych i morskich, technologia ultradźwiękowa do czyszczenia części eliminuje pracę ręczną, zapewniając jednocześnie dzięki doskonałemu czyszczeniu większość części można czyścić za pomocą przyjaznych dla środowiska rozwiązań na bazie wody

Ultradźwiękowe maszyny czyszczące działają na zasadzie mieszania rozpuszczalników czyszczących za pomocą fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, mieszanie ultradźwiękowe tworzy miliony mikroskopijnych pęcherzyków, które implodują uwalniając ogromne ilości energii, to działanie, znane jako kawitacja, usuwa wszelkie zanieczyszczenia przyklejone do powierzchni części kawitacje ultradźwiękowe dokładnie oczyszczają każdą powierzchnię mającą kontakt z płynem czyszczącym

Model:

wybrane modele zbiorników ultradźwiękowych:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Moc ultradźwiękowa Częstotliwość Moc grzewcza Regulator czasowy Temperatura ogrzewania
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500 x 300 x 250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0–80

T-18S 500 x 350 x 350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550 x 400 x 400 690x540x620 88 1200 3)
T-30S 600 x 450 x 400 740 x 590 x 620 108 1500 3)
T-36S 600 x 500 x 450 740 x 640 x 670 135 1800 4.5
T-48S 700 x 500 x 500 840 x 640 x 720 175 2400 6
T-60S 800 x 600 x 550 940 x 740 x 770 264 3000 7.5
T-72S 1000 x 600 x 600 1140 x 740 x 820 360 3600 9

Jak działa system:

System działa w następujący sposób:

  • Części są umieszczane w zbiorniku za pomocą dołączonego kosza ze stali nierdzewnej lub innego uchwytu.
  • Po zanurzeniu zostaje naciśnięty przycisk START, a pokrywa jest zamknięta. System ultradźwiękowy włącza się, a system filtrów wyłącza się automatycznie. Części są w tej chwili czyszczone za pomocą systemu ultradźwiękowego CROSSFIRE.
  • System wyłączy się automatycznie po zakończeniu cyklu.
  • Operatorzy mogą wtedy powrócić, gdy części będą czyste.
  • Pokrywa jest otwierana, a partia części umieszczana na podporze kosza. Kapiące płyny kierowane są z powrotem do ultradźwiękowego zbiornika czyszczącego

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)