Dom ProduktyDental Ultrasonic Cleaner

Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Orzecznictwo
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach
Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Duży Obraz :  Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TB-300
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc

Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Opis
materiał: Stal nierdzewna 304 aplikacji: Lab Ultrasonic Cleaner
Opcja: Czyszczenie ultradźwiękowe przemysł: Narzędzia do spryskiwaczy
Moc ultradźwiękowa: 50 W. Częstotliwość: Częstotliwość od 20 do 40 kHz
High Light:

ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów

,

ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia zębów

Lab Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia zębów ze stali nierdzewnej 15L o wielu częstotliwościach

Myjki ultradźwiękowe

Myjnia ultradźwiękowa to idealna metoda czyszczenia i przywracania delikatnych przedmiotów, dzięki czemu biżuteria jest idealnym kandydatem do tej metodyki. Z drobnych szczelin i ukrytych przejść tych przedmiotów można usunąć codzienne zabrudzenia i zabrudzenia, tłuste pozostałości, a nawet jubileusze (mieszanka do czyszczenia i polerowania biżuterii). Ta metoda czyszczenia jest idealna, ponieważ sprzęt można dostosować do właściwego stosunku i częstotliwości wymaganej do czyszczenia, ale nie uszkadzania przedmiotów. Jest to jedna z głównych zalet czyszczenia ultradźwiękowego.

Jak działa myjka ultradźwiękowa do czyszczenia biżuterii

można stosować specjalne rozpuszczalniki przeznaczone do czyszczenia biżuterii, jednak bardzo dobre wyniki można również uzyskać, stosując wodę i przyjazny dla środowiska środek czyszczący o niskim pH. Należy unikać chemikaliów o niskim lub zbyt wysokim pH. Te agresywne substancje chemiczne w połączeniu z ciepłem i działaniem ultradźwiękowym mogą potencjalnie powodować uszkodzenie delikatnych elementów.

W procesie czyszczenia przedmioty są zanurzane w rozpuszczalniku czyszczącym. Intensywność środka czyszczącego, a także ciepło roztworu należy dostosować, aby z powodzeniem włączyć aplikację. Myjki ultradźwiękowe działają szybko, aby całkowicie usunąć brud i inne zanieczyszczenia w procesie kawitacji .

Biżuteria jest czyszczona w taki sam sposób, jak inne przedmioty. Przedmioty są zanurzane w delikatnym rozpuszczalniku, a proces czyszczenia wysyła fale ultradźwiękowe przez roztwór, który tworzy bąbelki, które usuwają wszelkie zabrudzenia i brud przyklejając się do powierzchni biżuterii. W większości przypadków do uzyskania optymalnych rezultatów wystarcza krótkie, trwające od dwóch do trzech minut czyszczenie.

Projektujemy i produkujemy również niestandardowe systemy do unikalnych zastosowań i możemy dostarczyć komponenty do konwersji lub modernizacji istniejącego zbiornika. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu do czyszczenia łożysk lub ceramiki, precyzyjnych soczewek okulistycznych lub mechanicznych zespołów produkcyjnych, mamy system, który zapewnia wyniki.

laboratoryjny myjka ultradźwiękowa, w tym wysokiej częstotliwości biurkowy myjka ultradźwiękowa Lab, niskoczęstotliwościowy biurkowa myjka ultradźwiękowa Lab z nagrzewnicą i niskoczęstotliwościowy laboratoryjna myjka ultradźwiękowa.

Opis produktu

Krótkie wprowadzenie do myjki ultradźwiękowej na stole:

 • Najtańszy ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia blatów i mycia części
 • Służy do usuwania praktycznie wszelkich zanieczyszczeń za pomocą odpowiedniego środka czyszczącego
 • Usuwanie oleju, chłodziwa, wiórów metalowych i grzywny
 • Do czyszczenia metalowych części i większości innych precyzyjnych środków czyszczących
 • Czyszczenie części, czyszczenie form wtryskowych, odtłuszczacze ultradźwiękowe itp
 • Doskonała wydajność ultradźwiękowa
 • Pojemność zbiornika pochodzi z 2-30L
 • Modele cyfrowe> Modele mechaniczne> Modele z regulacją mocy

Laboratoryjne urządzenie do czyszczenia kąpieli wodnej Dental 30L Denture Lab Equipmen Sonicator

Medyczny myjka ultradźwiękowa

Skuteczna sterylizacja wymaga skutecznego medycznego myjki ultradźwiękowej, a jeśli chodzi o czyszczenie instrumentów i sprzętu wielokrotnego użytku, nasz sprzęt i detergenty spełniają najbardziej wymagające kryteria. Nasze przemysłowe myjki ultradźwiękowe służą do pomocy w czyszczeniu narzędzi, których nie można odpowiednio wyczyścić ręcznie, takich jak spiralnie zwijane narzędzia, takie jak kleszcze do biopsji itp. Drgania ultradźwiękowe o częstotliwości stosowanej do czyszczenia nie zabijają mikroorganizmów i mogą wytwarzać zakaźne aerozole. urządzenia czyszczące działają poprzez poddawanie instrumentów działaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości i energii. Powoduje to, że gleba jest usuwana z instrumentów i spada na dno zbiornika lub jest dostatecznie poluzowana, aby została usunięta podczas procesu płukania. Detergent użyty w zbiorniku ultradźwiękowym musi być starannie wybrany zgodnie z zaleceniami producenta zbiornika. Optymalnie będzie to neutralny, nisko pieniący się produkt, a enzymatyczne środki czyszczące przyniosą większe korzyści w tym procesie.

Opis produktu
30-litrowy laboratoryjny laboratoryjny myjka ultradźwiękowa do naprawy ruchomych instrumentów chirurgicznych
Jak działa myjka ultradźwiękowa do czyszczenia urządzenia medycznego
można stosować specjalne rozpuszczalniki przeznaczone do czyszczenia urządzenia medycznego, jednak bardzo dobre wyniki można również uzyskać, stosując wodę i przyjazny dla środowiska środek czyszczący o niskim pH. Należy unikać chemikaliów o niskim lub zbyt wysokim pH. Te agresywne substancje chemiczne w połączeniu z ciepłem i działaniem ultradźwiękowym mogą potencjalnie powodować uszkodzenie delikatnych elementów.
W procesie czyszczenia przedmioty są zanurzane w rozpuszczalniku czyszczącym. Intensywność środka czyszczącego, a także ciepło roztworu należy dostosować, aby z powodzeniem włączyć aplikację. Myjki ultradźwiękowe działają szybko, aby całkowicie usunąć brud i inne zanieczyszczenia w procesie kawitacji.
Urządzenie medyczne jest czyszczone w taki sam sposób, jak inne przedmioty. Urządzenie medyczne zanurza się w delikatnym rozpuszczalniku, a proces czyszczenia wysyła fale ultradźwiękowe przez roztwór, który tworzy bąbelki, które usuwają wszelkie zabrudzenia i brud przyklejając się do powierzchni biżuterii. W większości przypadków do uzyskania optymalnych rezultatów wystarcza krótkie, trwające od dwóch do trzech minut czyszczenie.

Korzyści z czyszczenia urządzenia medycznego za pomocą myjki ultradźwiękowej
• Proces dociera do części wyrobu medycznego, które są wyjątkowo trudne do czyszczenia tradycyjnymi metodami czyszczenia.
Urządzenie medyczne jest całkowicie czyste, dzięki czemu wygląda na zupełnie nowe.
• Nie trzeba demontować biżuterii.
• Wiele elementów można czyścić jednocześnie, oszczędzając czas i pieniądze. Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta dotyczącymi maksymalnej liczby elementów w myjce ultradźwiękowej.
• Delikatne czyszczenie nie uszkadza delikatnych elementów i pozwala na czyszczenie tak często, jak to konieczne.

Kroki czyszczenia urządzenia medycznego Lab za pomocą myjki ultradźwiękowej
1. Wypełnij komorę rozpuszczalnikiem czyszczącym
2. Pamiętaj, że woda musi być gorąca. Idealnie byłoby użyć myjki ultradźwiękowej z grzejnikiem.
3. Uruchom cykl czyszczenia wstępnego
4. Zanurz urządzenie medyczne w rozpuszczalniku czyszczącym
5. Uruchom cykl czyszczenia
6. Po zakończeniu cyklu wyjmij przedmioty z koszyka na części i przepłucz roztwór z przedmiotów
7. Po spłukaniu szczotkować elementy miękką szczotką. Zwracając szczególną uwagę na szczotkowanie wokół pazurów i koron, które utrzymują kamienie szlachetne lub diamenty na miejscu.
8. Uzupełnij o końcowe płukanie. Umieść biżuterię tylko w wodzie i osusz miękką ściereczką po zakończeniu cyklu płukania.

Digital Lab Medical Ultrasonic Cleaner

Nasza cyfrowa seria medycznego myjki ultradźwiękowej jest wyposażona w cyfrowy odczyt LED timera oraz kontrolera temperatury. Maszyny są dostarczane z generatorem ultradźwiękowym opartym na mikroprocesorze, który jest instalowany w maszynach czyszczących, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca i czyniąc go praktycznym urządzeniem do czyszczenia.

Nasz cyfrowy ultradźwiękowy medyczny przechowuje do 25-30 litrów pojemności wody i może czyścić wszystkie rodzaje narzędzi chirurgicznych w ciągu 3-5 minut od aplikacji. Maszyna jest bardzo poręczna i łatwa w obsłudze oraz wyposażona w kosz z siatki ze stali nierdzewnej. Używamy karoserii SS do wszystkich naszych maszyn.

Specyfikacja produktu:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Rzeczywista moc ultradźwiękowa Znamionowa moc ultradźwiękowa Częstotliwość ultradźwiękowa Moc grzewcza Regulator czasowy Temperatura ogrzewania
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (W) (kHz) (W) (MIN) (℃)
TB-50 150x135x100 175x160x210 2) 50 60 40 150 1-30 0–80
TB-100 240 x 135 x 100 265 x 165 x 220 3.2 100 120 150
TB-150A 300 x 150 x 100 325x180x225 4.5 150 180 300
TB-150B 300 x 150 x 150 325 x 180 x 280 6.5 150 180 300
TB-200 300 x 240 x 150 325x265x280 10,8 200 240 450
TB-300 330 x 300 x 150 360x325x285 15 300 360 450
TB-400 500 x 300 x 150 530x325x285 22 400 480 600
TB-500 500 x 300 x 200 530x325x325 30 500 600 600

Pakowanie i wysyłka

Uszczelka do gaźnika do czyszczenia motocykli

Nasze Usługi

W przypadku problemów technicznych w okresie gwarancyjnym części zamienne zostaną wysłane bezpłatnie.

Wsparcie techniczne jest również dostępne przez cały czas.

2. Nasza przewaga

1. Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.

2. Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania płynnie po angielsku.

3. OEM jest dostępny, jeśli ilość jest duża.

4. Oferujemy bardzo konkurencyjną ofertę dla wszystkich naszych produktów.

3. Obsługa posprzedażna

Nasze maszyny przechodzą rozległe i rygorystyczne procedury testowania i kontroli jakości, zapewniając, że każdy zakupiony produkt spełnia światowe standardy jakości. Jest to bezpieczna i niezawodna jakość sprzętu do czyszczenia ultradźwiękowego.

informacje o firmie

1. Ograniczona technologia AG SONIC, która zajmuje się czyszczeniem ultradźwiękowym od ponad 10 lat. A głównymi produktami są myjki ultradźwiękowe o różnej pojemności.

2. AG SONIC to oryginalny producent ultradźwięków z zespołami badawczo-rozwojowymi, produkcyjnymi i sprzedażowymi. Nasz inżynier zajmuje się archiwizacją od ponad 20 lat, dlatego ulepszyliśmy konstrukcję PCB, aby zapewnić stabilne i trwałe zastosowanie przemysłowe. Produkt wysokiej jakości i dobre usługi posprzedażne są dostępne od nas.

3. Nie tylko standardowy myjka ultradźwiękowa, każdy niestandardowy może zostać zaprojektowany przez inżyniera.

Sugestie i rysunki są dla Ciebie profesjonalne.

4. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Shenzhen. Dziękujemy za sugestie i mamy nadzieję na nawiązanie współpracy biznesowej.

FAQ

Co to jest biżuteria Czyszczenie ultradźwiękowe

W procesie zwanym „kawitacją” pęcherzyki wielkości mikrona tworzą się i rosną w wyniku naprzemiennych fal dodatniego i ujemnego ciśnienia w roztworze. Pęcherzyki poddane naprzemiennym falom ciśnienia rosną, aż osiągną rozmiar rezonansowy. Tuż przed implozją bańki wewnątrz samej bańki znajduje się ogromna ilość energii. Temperatura wewnątrz baniek kawitacyjnych może być bardzo wysoka, przy ciśnieniach do 500 atm. Zdarzenie implozji, gdy występuje w pobliżu twardej powierzchni, zmienia bąbelek w strumień ssący o wielkości około jednej dziesiątej wielkości pęcherza, który porusza się z prędkością do 400 km / h od twardej powierzchni. Dzięki kombinacji ciśnienia, temperatury i prędkości strumień uwalnia zanieczyszczenia od ich wiązania z podłożem. Ze względu na mały rozmiar strumienia i stosunkowo dużą energię, czyszczenie ultradźwiękowe ma zdolność sięgania do małych szczelin i bardzo skutecznego usuwania uwięzionych gleb.

Korzyści z czyszczenia biżuterii za pomocą myjki ultradźwiękowej

 • Proces dociera do części biżuterii, które są niezwykle trudne do czyszczenia tradycyjnymi metodami czyszczenia.
 • Biżuteria staje się całkowicie czysta, dzięki czemu wygląda na zupełnie nową.
 • Nie trzeba demontować biżuterii.
 • Wiele elementów można czyścić jednocześnie, oszczędzając czas i pieniądze. Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta dotyczącymi maksymalnej liczby elementów w myjce ultradźwiękowej.
 • Delikatne czyszczenie nie uszkadza delikatnych elementów i pozwala na czyszczenie tak często, jak to konieczne.

Kroki czyszczenia biżuterii za pomocą myjki ultradźwiękowej

 1. Wypełnij komorę rozpuszczalnikiem czyszczącym
 2. Pamiętaj, że woda musi być gorąca. Idealnie byłoby użyć myjki ultradźwiękowej z grzejnikiem.
 3. Uruchom cykl czyszczenia wstępnego
 4. Zanurz biżuterię w rozpuszczalniku do czyszczenia
 5. Uruchom cykl czyszczenia
 6. Po zakończeniu cyklu wyjmij przedmioty z koszyka z częściami i przepłucz roztwór z przedmiotów
 7. Po spłukaniu wyszczotkuj elementy miękką szczotką. Zwracając szczególną uwagę na szczotkowanie wokół pazurów i koron, które utrzymują kamienie szlachetne lub diamenty na miejscu.

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Tel: +8618928856885

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)