Dom ProduktyMyjnia samochodowa ultradźwiękowa

Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Orzecznictwo
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca
Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Duży Obraz :  Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-2060
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc

Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Opis
materiał: Stal nierdzewna 304 aplikacji: Części samolotu
Opcja: Automatyczny myjka ultradźwiękowa Opcja 2: Risning Tank
Moc ultradźwiękowa: 3Kw Moc grzewcza: 6kW
High Light:

car parts cleaning machine

,

auto parts cleaning tanks

Ultradźwiękowa myjnia samochodowa ze stali nierdzewnej 40Khz Auto Parts Ultradźwiękowa kąpiel czyszcząca

Ultradźwiękowa myjka do kąpieli Motoryzacyjna myjka ultradźwiękowa do części samochodowych

Częstotliwość i czyszczenie

Do ostatnich 5 lat czyszczenie ultradźwiękowe było zwykle ograniczone do dolnego końca spektrum ultradźwiękowego - 20 i 30 kHz dla systemów magnetostrykcyjnych oraz 25 i 40 kHz dla systemów piezoelektrycznych. Ostatnio producenci opracowali systemy, które będą działały na częstotliwościach znacznie powyżej 100 kHz. Te wyższe częstotliwości są mniej agresywne na wrażliwych podłożach i mogą czyścić poziomy zanieczyszczeń aż do zakresu submikronowego. Mogą być idealne do zastosowań takich jak czyszczenie delikatnego napędu dysku lub elementów półprzewodnikowych, ale brakuje im mocy wymaganej do typowych precyzyjnych zastosowań przemysłowych. Pierwotny zakres częstotliwości dla typowego procesu przemysłowego nadal wynosi 20–40 kHz.

Zaoszczędzono ponad 20 godzin pracy i zminimalizowano narażenie pracowników na działanie substancji chemicznych.

AGSONIC nie był ani najtańszy, ani najdroższy. Mieli doskonały produkt za te pieniądze i zaangażowanie w obsługę klienta. AGSONIC jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet z odległości 2000 mil. Modernizacja i wszystkie inne potrzeby związane z obsługą były obsługiwane bardzo szybko. Niezawodność i serwis AGSONIC są częścią naszego sukcesu operacyjnego. Jeśli chodzi o naszych pracowników i kierownictwo, nasze jednostki AGSONIC pozostaną. Dla wszelkich przyszłych potrzeb AGSONIC jest naszym pierwszym wyborem.

- Feedbaack klienta Aerospace.

Dlaczego myjka ultradźwiękowa jest idealna do części lotniczych

W trzech słowach: dokładny, bezpieczny i szybki. Zanieczyszczenia pominięte podczas ręcznego czyszczenia to zwykle te głęboko w szczelinach i na innych powierzchniach, do których nie można dotrzeć. Co więcej, wysoko wykończone powierzchnie form mogą być porysowane lub w inny sposób uszkodzone przez ręczne procesy. Duże formy mogą być trudne do manewrowania, co dodatkowo grozi uszkodzeniem podczas czyszczenia ręcznego. Im dłużej trwa czyszczenie form, tym większe ryzyko uszkodzenia.

Czyszczenie ultradźwiękowe rozwiązuje wszystkie trzy problemy.

Jest dokładny, ponieważ dociera do wszystkich powierzchni formy zanurzonych w biodegradowalnym wodnym myjce ultradźwiękowej. Jest bezpieczny, ponieważ chociaż działanie czyszczące można nazwać „gwałtownym”, dzieje się tak szybko, że wysoce wypolerowane powierzchnie form wtryskowych nie ulegają uszkodzeniu podczas procesu czyszczenia. Przez szybki rozumiemy od 10 do 15 minut, chociaż duże złożone formy mogą wymagać dłuższego cyklu czyszczenia.

Czyszczenie części samolotu za pomocą kawitacji

Działanie kawitacyjne jest opisywane jako implozja niezliczonych drobnych bąbelków na powierzchnie produktów zanurzonych w roztworze czyszczącym. Pęcherzyki powstają, gdy zasilane przez generator przetworniki połączone ze zbiornikiem myjki ultradźwiękowej wibrują przy częstotliwościach ultradźwiękowych mierzonych w tysiącach cykli na sekundę lub kilohercach (kHz).

Wybór sprzętu do czyszczenia zależy w dużej mierze od wielkości czyszczonych form. Dostępne są myjki ultradźwiękowe, od małych urządzeń stołowych po przemysłowe urządzenia montowane na podłodze, które można zainstalować w automatycznych cyklach czyszczenia i płukania. Ale wybierz odkurzacz z grzałką, zegarem i trybem zamiatania.

Proces jest dość prosty, niezależnie od wielkości sprzętu. Oto uproszczony opis, który można modyfikować w zależności od określonych operacji:

1. Napełnij myjkę ultradźwiękową wodą, ale pozostaw miejsce na przemieszczenie roztworu czyszczącego ze względu na wielkość czyszczonych form. Dodaj odpowiednią ilość koncentratu biodegradowalnego roztworu czyszczącego. Poproś naukowców z Tovatech o zalecenie prawidłowego składu na podstawie rodzaju usuwanych zanieczyszczeń i tego, z czego wykonana jest sama pleśń.

2. Gdy będziesz gotowy do czyszczenia, umieść formy wtryskowe w koszu odkurzacza. Uważaj, aby się nie kontaktowali. Jeśli czyścisz duże części, możesz zawiesić je w roztworze czyszczącym, aby nie dotykały dna zbiornika. Niektóre przemysłowe środki czyszczące są wyposażone w dolne półki do wspierania czyszczonych produktów.

3. Ustaw grzejnik na 65 ° C i wyłącznik czasowy na 10 do 60 minut w zależności od stopnia zabrudzenia. Aktywuj tryb zamiatania, aby zapewnić równomierny rozkład kawitacji i promować równomierne czyszczenie, a następnie opuść formy do roztworu. Dzięki doświadczeniu zapewnisz optymalne warunki czyszczenia.

4.Pod koniec cyklu wyjmij formy i sprawdź. Po zakończeniu spłucz je świeżą gorącą wodą i pozwól im wyschnąć lub przedmuchaj je sprężonym powietrzem. Zwróć uwagę, że skomplikowane konfiguracje i wnęki mogą uwięzić wodę, którą należy usunąć, dodając do suszarki elektryczny piekarnik do suszenia.

Wskazówka dotycząca płukania: Będziesz chciał dokładnie usunąć pozostałości roztworu czyszczącego. Złożone kształty mogą wymagać płukania natryskowego lub, w niektórych przypadkach, płukania przez kawitację w ultradźwiękowym zbiorniku płuczącym.

Jak czyścić duże części statku powietrznego

Złożone części samolotów wymagają starannego czyszczenia.

Złożone części samolotów   stanowią znaczne inwestycje firm wtryskowych z tworzyw sztucznych, które w celu ochrony swoich inwestycji muszą ustanowić procedury czyszczenia w celu usunięcia różnych uporczywych zanieczyszczeń. Należą do nich spalone pozostałości, oleje, obróbki blacharskie i smary, które, jeśli pozwolą na pozostanie, spowodują odrzucenie produktu przez dział kontroli jakości. Ręczne szorowanie rozpuszczalnikami po prostu nie działa. Oprócz tego, że czyszczenie ręczne jest czasochłonne, stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia pracowników i związane z usuwaniem rozpuszczalników. W rozwiązaniu zastosowano myjkę ultradźwiękową zamiast szorowania w myjce do części na bazie rozpuszczalników

Opis produktu

Ultradźwięki: JEDYNY sposób na czyszczenie z ufnością

Niezależnie od źródła zabrudzeń i zanieczyszczeń, ultradźwiękowe systemy czyszczące AG zostały zaprojektowane tak, aby uwzględnić różnorodne zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Szybkie, wydajne i wydajne, nasze maszyny pozwolą na czyszczenie praktycznie każdego rodzaju części lub elementu. Poniżej znajduje się tylko krótka lista wielu różnych rodzajów przedmiotów, które zostały wyczyszczone za pomocą naszych systemów.

  • Motoryzacja (samochód, ciężarówka, motocykl) Zobacz wideo poniżej
  • Lotnictwo (śmigłowce, samoloty i obsługa naziemna)
  • Personal Boat & Marine
  • Formy wtryskowe
  • Restauracje, piekarnie i kuchnie (filtry do piekarników, palniki, garnki, patelnie, przybory kuchenne)
  • Maszyny wszystkich typów
  • Narzędzia, nakrętki, śruby
  • Wytłaczanie i gratowanie
  • Prawie wszystko wykonane z metalu (żelaznego i nieżelaznego), plastiku, winylu i drewna.

Specyfikacja części 3 myjki ultradźwiękowej:

Model nr. T-2060
Rozmiar zbiornika ultradźwiękowego (mm) 730 x 480 x 760 mm
Rozmiar zbiornika do płukania (mm) 730 x 480 x h760
Pojemność 266L
Moc ultradźwiękowa 3600 W.
Moc grzewcza 9 kW
Numery przetworników 60szt
Częstotliwość ultradźwiękowa 28 kHz lub 40 kHz
Regulator czasowy Regulowany w zakresie 0 ~ 30 min
Podgrzewacz Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ° C
Materiał Stal nierdzewna 304
Zasilacz AC 220 V, 3 fazy, AC380 V / 415 V 3 fazy
Opcjonalny System filtracji

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!