Dom ProduktyPrzemysłowy myjka ultradźwiękowa

Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów

Orzecznictwo
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów

Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów
Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów

Duży Obraz :  Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-1144S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc

Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Urządzenie do mycia cylindrów

Opis
aplikacji: Czyszczenie części bloku silnika Używane: Usuwanie rdzy olejowej
Nazwa: Sprzęt do mycia cylindrów Pojemność zbiornika: 960L
Częstotliwość: 28/40 kHz
High Light:

myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej

,

myjka do części ultradźwiękowych

Części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe Olej do usuwania rdzy z pyłu Sprzęt do mycia cylindrów

Większe zbiorniki ultradźwiękowe mają zwykle mocniejszą konstrukcję ściany i dodatkowe wsparcie ściany. Ciepło może być dostarczane na różne sposoby, w tym elektryczne grzałki zanurzeniowe, cewki parowe i / lub zewnętrzne wymienniki ciepła. Większe zbiorniki mogą mieć przetworniki związane z membraną lub zanurzone, które są przetwornikami połączonymi z puszką ze stali nierdzewnej, która jest następnie montowana w zbiorniku czyszczącym. Zalety zanurzania polegają na tym, że puszka może być w razie potrzeby wymieniona bez zepsucia całego zbiornika, a zanurzenie można często zamontować w istniejących zbiornikach procesowych w celu poprawy wydajności czyszczenia.

Co może zrobić ultraosnik?
Automotive Ultrasonic Cleaners to przede wszystkim wodny system zbiorników, który wykorzystuje energię ultradźwiękową do usuwania brudu, smaru, oleju i przypalonego węgla z części. Zanieczyszczenia, takie jak ból, rdza, przyklejone uszczelki i ciężkie warstwy pieca węglowego można również usunąć przez czyszczenie ultradźwiękowe, ale wymagają one bardziej agresywnych środków chemicznych. W przeciwieństwie do niektórych innych procesów czyszczenia, czyszczenie ultradźwiękowe nie uszkodzi skomplikowanych, lekkich lub łatwo uszkadzających się części.


Myjki ultradźwiękowe usuwają brud, oleje, smary, węgiel, rdzę i inne zanieczyszczenia, które gromadzą się na wymiennikach ciepła.

myjki ultradźwiękowe mogą przywrócić wymiennik ciepła do wyglądu i działania jak nowe.

Myjki ultradźwiękowe są szczególnie skuteczne w przypadku części metalowych; delikatny, ale potężny proces jest znacznie mniej szkodliwy niż tradycyjne metody czyszczenia, w których stosuje się pędzel i szybkie chemiczne środki czyszczące. W myjkach ultradźwiękowych stosowane są rozwiązania na bazie wody, które nie uszkadzają filtrów, ale docierają do każdego pęknięcia i szczeliny wymiennika ciepła. Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje proces zwany kawitacją, w którym mikroskopijne bąbelki powstają z fal ultradźwiękowych, a następnie implodują na częściach części; w ten sposób energicznie, ale delikatnie szorując i czyszcząc powierzchnie i szczeliny. Bez względu na uporczywe nagromadzenie rura wymiennika ciepła zostanie przywrócona do pełnej wydajności.

Automotive Ultrasonic Cleaner marki Cavitation Action

Działanie kawitacyjne jest opisywane jako implozja niezliczonych drobnych bąbelków na powierzchnie produktów zanurzonych w roztworze czyszczącym. Pęcherzyki powstają, gdy zasilane przez generator przetworniki połączone ze zbiornikiem myjki ultradźwiękowej wibrują przy częstotliwościach ultradźwiękowych mierzonych w tysiącach cykli na sekundę lub kilohercach (kHz).

Wybór sprzętu do czyszczenia zależy w dużej mierze od wielkości czyszczonych form. Dostępne są myjki ultradźwiękowe, od małych urządzeń stołowych po przemysłowe urządzenia montowane na podłodze, które można zainstalować w automatycznych cyklach czyszczenia i płukania. Ale wybierz odkurzacz z grzałką, zegarem i trybem zamiatania.

Ultradźwięki: JEDYNY sposób na czyszczenie z ufnością

Niezależnie od źródła zabrudzeń i zanieczyszczeń, ultradźwiękowe systemy czyszczące AG zostały zaprojektowane tak, aby uwzględnić różnorodne zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Szybkie, wydajne i wydajne, nasze maszyny pozwolą na czyszczenie praktycznie każdego rodzaju części lub elementu. Poniżej znajduje się tylko krótka lista wielu różnych rodzajów przedmiotów, które zostały wyczyszczone za pomocą naszych systemów.

  • Motoryzacja (samochód, ciężarówka, motocykl) Zobacz wideo poniżej
  • Lotnictwo (śmigłowce, samoloty i obsługa naziemna)
  • Personal Boat & Marine
  • Formy wtryskowe
  • Restauracje, piekarnie i kuchnie (filtry do piekarników, palniki, garnki, patelnie, przybory kuchenne)
  • Maszyny wszystkich typów
  • Narzędzia, nakrętki, śruby
  • Wytłaczanie i gratowanie
  • Prawie wszystko wykonane z metalu (żelaznego i nieżelaznego), plastiku, winylu i drewna.

Zaoszczędzono ponad 20 godzin pracy i zminimalizowano narażenie pracowników na działanie substancji chemicznych.

AGSONIC nie był ani najtańszy, ani najdroższy. Mieli doskonały produkt za te pieniądze i zaangażowanie w obsługę klienta. AGSONIC jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet z odległości 2000 mil. Modernizacja i wszystkie inne potrzeby związane z obsługą były obsługiwane bardzo szybko. Niezawodność i serwis AGSONIC są częścią naszego sukcesu operacyjnego. Jeśli chodzi o naszych pracowników i kierownictwo, nasze jednostki AGSONIC pozostaną. Dla wszelkich przyszłych potrzeb AGSONIC jest naszym pierwszym wyborem.

- Feedbaack klienta Aerospace.

Jak czyścić ultradźwiękową myjnię samochodową

Complex Automotive Ultrasonic Cleaner to znaczne inwestycje firm zajmujących się formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych, które w celu ochrony swoich inwestycji muszą ustanowić procedury czyszczenia w celu usunięcia różnych uporczywych zanieczyszczeń. Należą do nich spalone pozostałości, oleje, obróbki blacharskie i smary, które, jeśli pozwolą na pozostanie, spowodują odrzucenie produktu przez dział kontroli jakości. Ręczne szorowanie rozpuszczalnikami po prostu nie działa. Oprócz tego, że czyszczenie ręczne jest czasochłonne, stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia pracowników i związane z usuwaniem rozpuszczalników. W rozwiązaniu zastosowano myjkę ultradźwiękową zamiast szorowania w myjce do części na bazie rozpuszczalników
Co może zrobić ultraosnik?
Myjki ultradźwiękowe usuwają brud, oleje, smary, węgiel, rdzę i inne zanieczyszczenia, które gromadzą się na silnikach i częściach mechanicznych. Rowki, wewnętrzne przejścia, uszczelnienia i inne trudno dostępne obszary są łatwo czyszczone, co eliminuje godziny demontażu i ponownego montażu skomplikowanych części. Gaźniki, tłoki, głowice cylindrów, części aluminiowe i zaciski hamulcowe to kilka przykładów elementów, które są dokładnie czyszczone bez ręcznego szorowania w myjce ultradźwiękowej

Dlaczego warto korzystać z czyszczenia bloku silnika głowicy cylindrów?
Agsonics słynie z profesjonalnej usługi czyszczenia w branży motoryzacyjnej.

Jak czyści się technologię myjki ultradźwiękowej?

Pęcherzyki kawitacyjne to wnęki próżniowe tak małe jak czerwone krwinki lub o średnicy około 8 tysięcznych milimetra. Są tak małe, że zajęłoby ich 1250 w rzędzie, aby osiągnąć 1 cm długości.

Pod naciskiem ciągłych wibracji pęcherzyki te szybko się rozciągają i kompresują. Po osiągnięciu określonego rozmiaru, określonego przez częstotliwość i siłę wytwarzanych fal dźwiękowych, bąbelki tracą integralność strukturalną i gwałtownie zapadają się. Kiedy te implozje zdarzają się w pobliżu powierzchni, bąbelki emitują strumienie plazmy o dużej mocy, które poruszają się z prędkością ponad 500 mil na godzinę i zderzają się, mieszają i usuwają nawet bardzo małe cząsteczki i substancje z tej powierzchni.

Maszyna do czyszczenia części samochodowych

Zajmujemy się produkcją i dostawą ultradźwiękowych myjni samochodowych. Oferujemy szeroką gamę myjek ultradźwiękowych. Są to jedno- lub wielostopniowe myjki ultradźwiękowe, które są zarówno ręcznie obsługiwanymi, jak iw pełni zautomatyzowanymi systemami. Co więcej, maszyna jest szeroko stosowana i doceniana przez naszych klientów ze względu na jej niezawodność i łatwość obsługi.

Specyfikacja części bloku silnika Przemysłowe myjki ultradźwiękowe:

Model T-1144S
Rozmiar zbiornika wewnętrznego: 1200x1000x800 mm
Pojemność: 960litrów;
Materiał: Stal nierdzewna 304
Częstotliwość ultradźwiękowa: 28khz
Przetworniki; Z 144 sztuk przetworników;
Moc ultradźwiękowa 7,2 KW
Moc generatora 220 V, 50/60 Hz
Napięcie robocze: 380 V 50 HZ;
Gwarancja: 1 rok.

Funkcje maszyny:

• Maszyna o niskiej konserwacji

• Ciężkie systemy czyszczące

• Przyjazny dla substancji chemicznych - korpus SS odporny na rdzę

• Miary przemysłowe, budowane do końca

• Jeden rok gwarancji na wszelkie wady produkcyjne

• Całkowicie dostosowane do wymagań czyszczenia

• Mniej interakcji międzyludzkich i mniejszy zakres błędu

• Dokładne i równomierne czyszczenie za każdym razem

960L 7200 W 28/40 KHz Przemysłowe części do przemysłu lotniczego Ultradźwiękowa myjka

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Tel: +8618928856885

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)