Dom

AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Medyczna ultradźwiękowa maszyna czyszcząca na sprzedaż
dobra jakość Medyczna ultradźwiękowa maszyna czyszcząca na sprzedaż
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED
workshope
WARSZTAT
warsztat agsoniczny
sprzątanie w warsztacie klienta

workshope

Fabryka

WARSZTAT

warsztat agsoniczny

sprzątanie w warsztacie klienta

 • Linia produkcyjna

  AGSONIC Ultrasonics zapewnia środki czyszczące wielu różnych odmian, a także ekskluzywne systemy zaprojektowane do określonych celów. Systemy obejmują:

  • Konstrukcje stołowe i stołowe do mniejszych zastosowań

  • Duże zbiorniki czyszczące

  • Wielostopniowe myjki ultradźwiękowe, które obejmują czyszczenie, płukanie, suszenie lub inne procesy

  • Systemy zatapialne zapewniające możliwości czyszczenia istniejących zbiorników

  • Specjalistyczne środki czyszczące do zastosowań w przemyśle lotniczym i kosmicznym

  • Maszyny do czyszczenia pasków i drutu

  • Systemy automatyczne: AGSONIC oferuje 4 różne typy systemów automatycznych

  Wysoko doświadczeni pracownicy sprzedaży

 • OEM / ODM

  AGSONIC Unikalny projekt i konstrukcja

  Produkty niestandardowe i standardowe

  Nasze wysoce elastyczne podejście do produkcji pozwala nam oferować zarówno niestandardowe, jak i standardowe rozwiązania.

  Nasze niestandardowe maszyny są produkowane w niestandardowych rozmiarach do specjalistycznych zastosowań czyszczących. Obejmują one od mikroczipów po części samolotów, zegarki i tace piekarnicze.

  Nasze niestandardowe zbiorniki są produkowane na zamówienie, a nasi klienci nie ponoszą wysokich kosztów za niestandardowe wymagania.

  Przez cały czas dokładamy wszelkich starań, aby na etapie konsultacji ustalić właściwą specyfikację, częstotliwość pasującą do konkretnego problemu z czyszczeniem.

  AGSONIC opracował, wyprodukował i dystrybuował szeroką gamę ultradźwięków w różnych konfiguracjach i dla wielu dystrybutorów OEM

 • R & D
  Unikalny projekt i konstrukcja

  Nasze ciągłe inwestycje w nowoczesne oprogramowanie i programy projektowe w połączeniu z naszym doświadczonym i inteligentnym zespołem zapewniają, że ultradźwiękowe urządzenia czyszczące AGSONIC znajdują się w czołówce branży czyszczącej.

  Profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, który może zaprojektować dla Ciebie nową maszynę z unikalnym oprogramowaniem i obudową bazy na specjalne życzenie.

  Nasze produkty czyszczące są wyjątkowe zarówno pod względem projektu, jak i budowy. Zostały opracowane pod kątem wyjątkowej wydajności i długiej żywotności. Oprócz produkcji urządzeń do czyszczenia ultradźwiękowego jesteśmy również producentem oryginalnego sprzętu, dostarczając wysokiej jakości komponenty i zespoły ultradźwiękowe do instalacji w różnych formach instalacji przemysłowych do czyszczenia na linii i poza nią.

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Jane

Tel: 86-18928856885

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)