Dom ProduktySprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego

Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz

Orzecznictwo
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz

Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz
Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz

Duży Obraz :  Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-18S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc

Broń Pistolet Generatory ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego 1000 W Częstotliwość 28/40 Khz

Opis
materiał: Stal nierdzewna 304 aplikacji: Czyszczenie pistoletu broni
Opcja: Ultradźwiękowy pistolet do czyszczenia Opcja 2: Zbiornik do płukania
Moc ultradźwiękowa: 900 W. Moc grzewcza: 1.5KW
High Light:

ultradźwiękowy zbiornik czyszczący

,

myjka ultradźwiękowa

1000 W Czyszczenie ultradźwiękowe Czyszczenie pistoletów Generatory czyszczenia ultradźwiękowego Częstotliwość 28 Khz / 40 Khz

Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego do użytku w obronie i broni

Czyszczenie ultradźwiękowe to szybki i wysoce wydajny sposób czyszczenia złożonych elementów i instrumentów używanych w sektorze obronnym. Ultrawave dostarczył Ministerstwu Obrony szereg ultradźwiękowych systemów czyszczących do czyszczenia szerokiej gamy części i komponentów w pojazdach i maszynach. Nasze myjki ultradźwiękowe są również wykorzystywane przez siły zbrojne i policyjne, a także prywatne firmy do czyszczenia i serwisowania broni i amunicji.

Znajdź potrzebny sprzęt za pomocą kalkulatora i filtra produktu poniżej. Ewentualnie skontaktuj się z nami, aby umówić się na czyszczenie i omówić wymagania dotyczące czyszczenia.

Użytkownicy broni mają czystszą, bezpieczniejszą i dokładniejszą broń palną dzięki ultradźwiękowej technologii czyszczenia broni.

Myjki ultradźwiękowe AGSONIC ułatwiają czyszczenie broni palnej.

Organy ścigania, firmy ochroniarskie, bazy wojskowe, strzelnice, konserwatorzy broni i sklepy z bronią sprawiają, że czyszczenie i konserwacja broni mają wysoki priorytet. Wiedzą, że czysta broń jest bezpieczniejsza i dokładniejsza. Zwykle wymagało to regularnego, żmudnego i czasochłonnego czyszczenia i szorowania rąk, co czasami skutkowało niezamierzonym usunięciem nalotu z luf pistoletowych ze stali węglowej. Coraz więcej organizacji poszukuje technologii ultradźwiękowej i odkrywa, że ​​myjka ultradźwiękowa AGSONIC jest najbezpieczniejszą, najłatwiejszą i najskuteczniejszą metodą czyszczenia i przywracania pistoletów.

Dzięki technologii ultradźwiękowej czyszczenie jest trzykrotnie szybsze i zmniejsza wymaganą częstotliwość czyszczenia.

Myjki ultradźwiękowe AGSONIC „szybko i dokładnie czyścą głęboko lufę i mechanizm wystrzeliwujący. Smarowanie mechanizmów odpalających jest zwiększone. Delikatne rozwiązania AGSONIC na bazie wody nigdy nie usuwają niebieskiego zabrudzenia z luf pistoletu, a jego ochrona przed rdzą dociera nawet do najtrudniej dostępnych szczelin. Ultradźwiękowy środek czyszczący do pistoletu sprawia, że ​​pistolet zabezpieczony przed rdzą jest łatwiejszy i szybszy do osiągnięcia.
Urządzenia spełniające różnorodne wymagania dotyczące wielkości, mocy i przestrzeni
Szybko i skutecznie usuwaj rdzę, niespalony proszek, węgiel, kłaczki, olej i brud ze stali i części pistoletu ze stali nierdzewnej
Zachowaj dokładność, integralność i skuteczność broni palnej przez dłuższy czas
Inhibitor rdzy zapewnia ochronę trudno dostępnych miejsc
Koszty robocizny i usuwania chemikaliów są zmniejszone lub wyeliminowane

Ultradźwiękowy pistolet do czyszczenia to najlepszy preferowany wybór strzelca

Głównym powodem stosowania ultradźwiękowych środków do czyszczenia pistoletów jest to, że broń przyciąga dużo wilgoci z powodu nadmiernego użytkowania i zaczyna się powoli pogarszać. Czyszczenie jego zewnętrznej i wewnętrznej części pomoże przywrócić go z powrotem na dobrym etapie, dzięki czemu będzie płynniej strzelać.

Ultradźwiękowy środek do czyszczenia broni działa na potężne fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości i jest oczywiście świetnym sposobem na wyczyszczenie wszystkich części broni. Nawet miejsce, do którego szczotka do czyszczenia pistoletu nie może łatwo dotrzeć, można łatwo usunąć za pomocą procesu ultradźwiękowego.

Kawitacja wewnątrz urządzenia czyszczącego wykorzystuje roztwór czyszczący do całkowitego usunięcia uporczywych zabrudzeń, pozostałości węgla i oleju. Usuwa również wszystkie lewe ślady wilgoci, które mogą gromadzić się na pistolecie.

Ultradźwiękowa broń długa Ultradźwiękowa myjka do karabinów Model: T-18S szczegóły:

Model T-18S (zegar cyfrowy i grzejnik, regulacja mocy)
Pojemność 70 litrów
Rozmiar zbiornika 140 × 25 × 20 cm (dł. X szer. X wys.)
Moc ultradźwiękowa Regulowany w zakresie 360 ​​~ 900 W.
Moc grzewcza 1,5 kW
Regulator czasowy 1 ~ 99 minut regulowany
Podgrzewacz Regulacja w zakresie 20 ~ 80 ° C
Częstotliwość 40 000 Hz
Zasilacz AC110 ~ 130 V, AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Materiał zbiornika SUS304, grubość 2 mm
Materiał powłoki SUS304, grubość 1 mm
Inne Z odpływem, koszem, pokrywką
NW / GW 54 kg / 75 kg
Gwarancja 1 rok i wsparcie techniczne na całe życie

Jak określić częstotliwość ultradźwiękową Częstotliwość ultradźwiękową wytwarzają przetworniki zasilane z generatora przymocowane do dna zbiornika. Wibrują w kilohercach (kHz lub tysiącach cykli na sekundę) powyżej zakresu słyszenia, czyli około 20 kHz. Większość myjek ultradźwiękowych działa w zakresie od 35 do 45 kHz. Ten zakres częstotliwości dobrze nadaje się do zdecydowanej większości zadań czyszczenia. Przygotowanie próbek często odbywa się w jednostkach pracujących przy 37 kHz. Przykładem jednostki ultradźwiękowej zaprojektowanej specjalnie do przygotowywania próbek jest sterowanie mikroprocesorowe

Dodaj kosze do swojego arkusza specyfikacji
Kosz

Kosze podtrzymują części i pojemniki na próbki w myjce ultradźwiękowej.

Wpływają na wydajność czyszczenia i przetwarzania próbek, a co ważniejsze, chronią zbiorniki przed uszkodzeniem. Kosze z izolowanymi uchwytami ułatwiają umieszczanie i wyjmowanie czyszczonych części w gorącej cieczy. Trzymają również części, kolby i zlewki z dna zbiornika, gdzie tłumią wibracje i obniżają skuteczność czyszczenia. Jeśli chodzi o żywotność zbiornika, należy pamiętać, że dno zbiornika to wibrująca membrana. Każdy przedmiot stały, szczególnie metalowy, może działać jako wiertło podczas działania ultradźwięków. Z czasem może to spowodować uszkodzenie dziury w zbiorniku. To wystarczający powód, aby używać koszy.

Niektóre kosze wiszą na krawędzi zbiornika;

inne są wyposażone w gumowane nóżki umieszczone w pobliżu narożników dna zbiornika, gdzie wibracje są minimalne.

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Tel: +8618928856885

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)