Dom ProduktyPrzemysłowa ultradźwiękowa maszyna czyszcząca

Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika

Orzecznictwo
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AGSONIC jest w stanie wyczyścić więcej instrumentów w mniej niż połowę czasu. Instrumenty, których czyszczenie zajmowało co najmniej 15-20 minut, są teraz doskonale czyszczone w ciągu 3-5 minut, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi sklepami w okolicy.

—— Usługi naprawcze Magnus

Naszym zobowiązaniem jest dać naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji, a AGSONIC pomaga mi spełnić tę obietnicę. ”

—— Paul— Saw Company

Mam 100% sukcesu w agsonicznym myjce ultradźwiękowej. Demontujemy gaźniki i wrzucamy do odkurzacza. Gwarantuję, że kiedy wyjdą z maszyny, będą idealne. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Dzięki tej maszynie zarobisz dziesięciokrotnie. To najbardziej niesamowite narzędzie na naszej planecie. ”

—— Juan-Marine Company

Kiedyś ręczne usuwanie materiałów pomocniczych z niektórych części 3D zajmowało cały dzień. Teraz wkładamy części do myjki ultradźwiękowej AGSONIC i robimy coś innego podczas ich czyszczenia. Po trzech godzinach mamy ładne, czyste części. ”

—— znak

Im Online Czat teraz

Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika

Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika
Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika

Duży Obraz :  Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-36S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 JEDNOSTKA
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc

Przemysłowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacji silnika

Opis
materiał: Stal nierdzewna 304 aplikacji: Czyszczenie wałka rastrowego
Częstotliwość: 28 kHz przemysł: Przemysł ultradźwiękowy
Ultradźwiękowe: Drukarka Moc grzewcza: 6kW
High Light:

industrial ultrasonic cleaning tanks

,

industrial ultrasonic washing machine

Ultradźwiękowy aniloksowy wałek czyszczący z systemem rotacji silnika

Udowodniono, że technologia ultradźwiękowa zapewnia bezpieczną, szybką, skuteczną i spójną metodę czyszczenia wałków rastrowych. Nasze ultradźwiękowe systemy czyszczące zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby były wystarczająco wytrzymałe, aby poradzić sobie w środowisku drukowania, zapewniając jednocześnie najbardziej delikatne i skuteczne czyszczenie.

Przemysł poligraficzny

Wałki rastrowe Wałki rastrowe zawierają od 250 linii na cal do 1100 linii na cal i wymagają mikroskopijnego czyszczenia. Czyszczenie ultradźwiękowe jest jedną z niewielu metod, które skutecznie oczyszczą wszystkie poszczególne mikroskopijne komórki atramentu na wałkach rastrowych. Ile czasu i frustracji marnuje się na utrzymanie gęstości atramentu na rękawach i wałkach rastrowych? Regularne czyszczenie rolek i tulei rastrowych za pomocą ultradźwięków pozwala zaoszczędzić czas przestojów, w rezultacie osiągnąć szybszy czas produkcji i zapewnić zwrot inwestycji w maszyny w bardzo krótkim czasie. W wyniku wszystkich badań gama maszyn wyjątkowo i specyficznie zaprojektowany dla tej aplikacji został opracowany przez Industrial AGSONIC. Istnieją modele do wąskich i szerokich rolek zwojowych.
Firma Industrial AGSONIC opracowała również szereg ultradźwiękowych środków czyszczących do stosowania z tulejami i rolkami zarówno stalowymi, jak i aluminiowymi. Wszystkie tusze na bazie wody, rozpuszczalników i UV mogą być bardzo szybko i skutecznie czyszczone za pomocą ultradźwięków.

Maszyna fleksograficzna Ultradźwiękowe urządzenia czyszczące Czyste wałki rastrowe

Wałki rastrowe zawierają od 250 linii na cal do 1100 linii na cal i wymagają mikroskopijnego czyszczenia. Czyszczenie ultradźwiękowe jest jedną z niewielu metod, które skutecznie oczyszczą wszystkie poszczególne mikroskopijne komórki atramentu na wałkach rastrowych. Ile czasu i frustracji marnuje się na utrzymanie gęstości atramentu na rękawach i wałkach rastrowych? Regularne czyszczenie rolek i tulei rastrowych za pomocą ultradźwięków pozwala zaoszczędzić czas przestojów, w rezultacie osiągnąć szybszy czas produkcji i zapewnić zwrot inwestycji w maszyny w bardzo krótkim czasie. W wyniku wszystkich badań gama maszyn wyjątkowo i specyficznie zaprojektowany dla tej aplikacji został opracowany przez Industrial AGSONIC. Istnieją modele do wąskich i szerokich rolek zwojowych.

Cyfrowy sprzęt do czyszczenia wałków rastrowych w maszynach czyszczących

W zależności od charakteru i stopnia zabrudzenia myjkę ultradźwiękową stosuje się w roztworze około 4% w maszynach czyszczących. Zanieczyszczony przedmiot należy umieścić w maszynie i czyścić przez 30–60 minut w temperaturze 80–90 ° C. Na koniec spłucz wodą

Cyfrowy sprzęt do czyszczenia wałków rastrowych Technologia ultradźwiękowa

Technologia ultradźwiękowa jest stosowana od wielu lat w branży czyszczącej. Technologia ultradźwiękowa do czyszczenia silnie zanieczyszczonych urządzeń, takich jak ciężkie filtry oleju opałowego i wymienniki ciepła. Wymagało to opracowania specjalnych chemikaliów i procesów dla każdego zastosowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu AG Sonic posiada wiedzę specjalistyczną, aby zapewnić operatorom instalacji proste, skuteczne i szybkie systemy czyszczenia. Magazyny na całym świecie są wyposażone w ultradźwiękowe systemy czyszczące zapewniające ciągłe badania i rozwój w dziedzinie technologii ultradźwiękowej i chemicznej.

Czyszczenie komercyjnych cyfrowych urządzeń do czyszczenia wałków rastrowych

Skróć czas produkcji i przedłuż żywotność cylindrów i rękawów rastrowych dzięki regularnemu czyszczeniu ultradźwiękowemu.

Zastosowanie ultradźwięków jest jednym z jedynych sposobów czyszczenia poszczególnych mikroskopijnych komórek atramentu na wałkach. Aby skutecznie i skutecznie czyścić te i inne części drukujące, AG SONIC opracował metody, które można stosować zarówno z tulejami i rolkami aluminiowymi, jak i stalowymi, a także ze wszystkimi atramentami (w tym atramentami na bazie wody, rozpuszczalników i UV) .

Czyszczenie ultradźwiękowe pozwala zaoszczędzić pieniądze i minuty, co skraca czas produkcji. Ta metoda czyszczenia skutecznie usuwa zanieczyszczenia w trudno dostępnych miejscach nawet najbardziej skomplikowanych części, przedłużając ich żywotność.

Cyfrowy sprzęt do czyszczenia wałków rastrowych Krótkie wprowadzenie:

- z grzałką i zegarem

- układ obrotu silnika

- regulowana moc (sterowanie generatorem)

- regulowana temperatura

- zbiornik wykonany z grubej stali nierdzewnej 2 MM 316L, odpornej na działanie silnych kwasów, zasad

Cyfrowy sprzęt do czyszczenia wałków rastrowych z systemem rotacyjnym:

Wskazówki dotyczące czyszczenia zabrudzonych wałków za pomocą ultradźwiękowych myjni rastrowych

Ultradźwiękowy wałek rastrowy jest najbardziej wydajnym urządzeniem i metodą czyszczenia wałka rastrowego. Jest to sprawdzona i sprawdzona metoda czyszczenia większości komponentów, które trudno jest czyścić w normalny sposób.

Ponieważ ultradźwiękowa technika czyszczenia Anilox Roll jest najszybszą metodą, która czyści do 90% produktu, jest to powszechnie stosowana strategia na całym świecie. Ponadto nie ma potrzeby, aby ludzie obserwowali proces czyszczenia, ponieważ ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia wałków rastrowych, które jest używane do tego zadania, obsługuje je samodzielnie i zapewnia korzyści w zakresie oszczędności pracy.

Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia rastrowego dociera do głębokości wałka i usuwa wszelkie pozostałości atramentu lub cieczy z otworów, szyjek, komór wewnętrznych, co jest prawie niemożliwe do skutecznego wyczyszczenia za pomocą innego urządzenia.

Fale ultradźwiękowe przechodzą przez mikroskopijne otwory komórek, zakłócając płyn czyszczący głęboko w zagłębieniach komórki, aby usunąć osadzony i wysuszony atrament z każdego dolnego rogu wałka.

Jak uzyskać najlepszy efekt czyszczenia wałka rastrowego

Aby uzyskać najlepsze wyniki czyszczenia, zaleca się stosowanie podgrzewanego roztworu czyszczącego w ultradźwiękowym myjce rastrowej, która została specjalnie opracowana do czyszczenia w określonej temperaturze, zalecanej przez ekspertów branżowych.

Ponieważ ultradźwiękowe myjki aniloksowe są przeznaczone głównie do wałków rastrowych, należy zachować odpowiednią ostrożność, aby zapobiec uszkodzeniom.

Metoda czyszczenia ultradźwiękowego urządzenia do czyszczenia wałków rastrowych:

Posmaruj skoncentrowany detergent na powierzchni wałka rastrowego zgodnie ze stopniem zatkania

Po kilku godzinach włóż wałek rastrowy do ultradźwiękowego zbiornika czyszczącego

Wreszcie płukanie wałka rastrowego czystą wodą

Lub włóż detergent bezpośrednio do zbiornika czyszczącego, jego stosunek zależy od stopnia zatkania,

Ultradźwiękowe mają doskonały efekt czyszczenia, który może utrzymać wałek rastrowy tak czysty, jak jego nowy, AG SONIC może wykonać na zamówienie, proszę podać średnicę wałka rastrowego i jego aniks. Również maksymalna długość, aby wykonać niestandardową usługę

Cechy ultradźwiękowej maszyny do czyszczenia wałków rastrowych:

Wałki czyszczące, rastrowe, rastrowe ceramiczne, rastrowe metalowe w różnych gałęziach przemysłu zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej 316L o grubości 2 mm, odporny na działanie kwasów, korozja zasadowa System rotacyjny silnika do napędzania rastra odpowiedniego do rastra ceramicznego / rastrowego z ochroną przelewową i systemem odprowadzania wody Zbiornik i skorupa wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Profesjonalne testy, kontrola jakości Wbudowany zegar, regulator temperatury i wysokiej jakości komponenty sygnalizatora dźwiękowego, czysty obwód
idealny do czyszczenia wałka, zintegrowana konstrukcja rastrowa, łatwa konserwacja Indywidualna konstrukcja i konfiguracja są w porządku

Cyfrowe urządzenia do czyszczenia wałków rastrowych MODELE DOSTĘPNE W ODNIESIENIU

Model T-06S T-12S T-18S T-24S
Moc ultradźwiękowa 300 W. 600 W. 900 W. 1200 W.
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 Khz 40 Khz 40 Khz 40 Khz
Moc grzewcza 400 W. 800 W. 1200 W. 1200 W.
Rozmiar zbiornika (mm) 360x175x120 800 x 320 x 100 1000x200x100 1200x320x150
Materiał zbiornika Stal nierdzewna 316L Stal nierdzewna 316L Stal nierdzewna 316L Stal nierdzewna 316L
Materiał powłoki Stal nierdzewna Stal nierdzewna Stal nierdzewna Stal nierdzewna
Zasilacz

AC100V-120V,

AC220V-240V

AC100V-120V,

AC220V-240V

AC100V-120V,

AC220V-240V

AC100V-120V,

AC220V-240V

Wymiary produktu (mm) 400 × 220 × 360 840 × 520 × 680 1000 × 450 × 700 1520 × 370 × 700

Cechy:

1. Silnik napędzany obrotem w celu obrotu ANILOX

2. Zbiornik i skorupa wykonane z dobrej jakości stali nierdzewnej

3. Wykonane z wysokiej jakości komponentów
4. Brak uszkodzeń powierzchni rastrowej

6. Mocne przetworniki, czysty obwód.

7. Dostosowany zbiornik - rozmiar zbiornika można wykonać na podstawie wymagań klienta.
8. Łatwa konserwacja.

9. Trwały zbiornik SUS304 / 316L

Szczegóły kontaktu
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: AGSONIC

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!